Prihlásenie

Meno:
Heslo:
Registrácia           Zabudnuté heslo

Newsletter

Podujatia

Spolupráca podnikov a univerzít

Seminár zameraný na prezentáciu úspešne fungujúcich príkladov spolupráce akademického a podnikateľského sektora v prostredí Žilinskej univerzity.

Viac informácií »

Workshop na podporu kreatívnosti a inovatívnosti

Aj keď sa projekt InNOBorder koncom septembra 2013 formálne ukončil, tím INOVA NOVA, n.o. pokračuje v myšlienke podpory inovácií v cezhraničných regiónoch na slovensko-českej hranici v rámci projektu KreatIN.

Radi by sme pozvali najmä mladých ľudí, študentov a záujemcov o rozvoj vlastného podnikania na workshop Zručnosti pro inovativní a kreativní podnikání, ktorý realizuje Vysoká škola báňská Techninická univerzita v Ostrave ako hlavný cezhraničný partner projektu KreatIN. 2-dňový workshop sa uskutoční v dňoch 3. a 4. marca 2014 so začiatkom o 10:00 v priestoroch Podnikateľského inkubátora VŠB-TU Ostrava na adrese:

Studentská 6202/17, 708 00 Ostrava-Poruba

Na workshop bude nadväzovať výmenná návšteva inovačnej inštitúcie, ktorá sa uskutoční taktiež v priestoroch Podnikateľského inkubátora. Účasť na workshope ako aj výmennej návšteve je pre registorvaných účastníkov zdarma. Chceli by sme Vás poprosiť o včasnú registráciu, pretože počet účastníkov je obmedzený.

V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 02/5441 1192, prípadne mailom na hicak@inovanova.sk alebo balazova@inovanova.sk.

Registrovať na workshop sa môžete zaslaním emailu na: hicak@inovanova.sk

                     

« Návrat