Prihlásenie

Meno:
Heslo:
Registrácia           Zabudnuté heslo

Newsletter

Podujatia

Spolupráca podnikov a univerzít

Seminár zameraný na prezentáciu úspešne fungujúcich príkladov spolupráce akademického a podnikateľského sektora v prostredí Žilinskej univerzity.

Viac informácií »

Sieť na podporu podnikania Enterprise Europe Network

Konzorcium BISS Slovakia implementuje od začiatku januára 2013 už tretie projektové obdobie iniciatívy Enterprise Europe Network. Iniciatíva Európskej komisie Enterprise Europe Network poskytuje podnikateľom komplexné a ľahko dostupné poradenstvo a podporu v oblasti podnikania, inovácií a výskumu. Sieť buduje na skúsenostiach existujúcich iniciatív podporných služieb a integruje siete Euro Info centier, Centier na prenos inovácií (Innovation Relay Centers - IRC) a služby podpory účasti malých a stredných podnikov či už v 7. Rámcovom programe alebo v pripravovanom 8. Rámcovom programe HORIZON 2020, ktorý bude spustený v januári 2014. Enterprise Europe Network združuje cca 600 organizácií so 4 000 skúsenými profesionálmi, ktorí poskytujú svoje služby vo viac ako 50 krajinách sveta.

Partneri projektu

BIC Bratislava - koordinátor slovenského konzorcia iniciatívy Enterprise Europe Network
Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania
Slovenská obchodná a priemyselná komora
Regionálne poradenské a informačné centrum Prešov
BIC Group
Euractiv.sk

Sieť Enterprise Europe Network nájdete na: www.enterprise-europe-network.sk

Hlavným zámerom siete Enterprise Europe Network je podpora malých a stredných podnikov (MSP) či už v oblasti legislatívy, možností financovania, transferu technológií no najmä rozvoja spolupráce a internacionalizácie aktivít prostredníctvom 2 databáz: technologickej a obchodnej s vyše 4000 dopytmi a ponukami na spoluprácu. MSP ako aj začínajúci podnikatelia môžu bezplatne využiť služby tejto siete - databázy obchodnej spolupráce a databáza technologických ponúk a dopytov ako aj ďalšie služby na podporu podnikania a internacionalizácie aktivít podnikov.

Kontaktné osoby:
Ing. Štefan Hičák, PhD. - hicak@bicba.sk
Barbora Balažová, Dis. - balazova@bicba.sk
 

« Návrat