Prihlásenie

Meno:
Heslo:
Registrácia           Zabudnuté heslo

Newsletter

Podujatia

Spolupráca podnikov a univerzít

Dátum konania: 22.11.2012 10:00
Miesto konania: Ústav konkurencieschopnosti a inovácií, Žilina
Seminár zameraný na prezentáciu úspešne fungujúcich príkladov spolupráce akademického a podnikateľského sektora v prostredí Žilinskej univerzity.

Viac informácií »

MACCAFERRI CENTRAL EUROPE

Popis organizácie

Spoločnosť MACCAFERRI CENTRAL EUROPE s.r.o. je členom talianskej nadnárodnej skupiny Maccaferri Industrial Group. Spoločnosť MACCAFERRI pôsobí na všetkých piatich kontinentoch a vo viac ako 100 krajinách sveta prostredníctvom svojich pobočiek, technicko - obchodných zastúpení a výrobných závodov. Maccaferri zamestnáva takmer 3000 ľudí po celom svete. V sektore poskytovania inžinierskych riešení geotechnických problémov pôsobí Maccaferri viac ako 130 rokov a stala sa lídrom na trhu s celosvetovou pôsobnosťou. Za toto dlhé obdobie spoločnosť významne rozšírila svoje portfólio výrobkov. Okrem výroby dvojzákrutovej siete a produktov z nej, spoločnosť dnes ponúka aj celé spektrum geosyntetických materiálov a prefabrikovaných výrobkov. Pre našich klientov zabezpečujeme komplexné technické riešenia problémov od návrhu konštrukcií až po ich realizáciu.

MACCAFERRI CENTRAL EUROPE s.r.o. s centrálou na Slovensku zabezpečuje výrobu, obchod a technickú podporu v oblasti strednej Európy a Balkánu a cez dcérske spoločnosti pre Nemecko, Škandináviu, Island, Poľsko, Rumunsko a Maďarsko. Na Slovensku, v Brezovej pod Bradlom, je umiestnený výrobný závod, kde vyrábame základný prvok dvojzákrutovú šesťhrannú oceľovú sieť a výrobky z tejto siete. Obchodno-technická kancelária v Bratislave a projekčná kancelária v Žiline zabezpečujú kontakt a podporu pre našich klientov.

Spoločnosť spolupracuje s významnými projekčnými kanceláriami a zhotoviteľmi na najdôležitejších projektoch v oblasti cestného, vodohospodárskeho i železničného staviteľstva. V súčasnosti sa významným spôsobom uplatňujú naše riešenia aj v súkromnom sektore, kde predovšetkým v zložitejších terénnych podmienkach oceňujú súkromní investori výhody našich technických riešení. Všetky naše riešenia a produkty sú navrhované tak, aby spĺňali čo najprísnejšie environmentálne kritéria a nami navrhnuté konštrukcie sa stali súčasťou okolitého prostredia.

Predmet podnikania

Spoločnosť  MACCAFERRI CENTRAL EUROPE poskytuje riešenia s vyššou hodnotou pre inžinierske staviteľstvo a stavebný trh.

Používaná technológia

Spracovanie oceľového drôtu, výroba dvojzákrutového šesťhranného pletiva a výrobkov z neho.


Informácie o organizácii

Právna forma:s.r.o.
IČO:36 271 501
Adresa:Štverník 662, 906 13 Brezová pod Bradlom
Tel.:+421 34 694 66 19
Fax :+421 34 694 66 29
Email:info@sk.maccaferri.com
WWW:www.maccaferri.com/sk
Počet zamestnancov:112
Vedúci:Antonio Canfora
Funkcia:konateľ spoločnosti
Kontaktná osoba:Michaela Vajašová
Funkcia:Marketingový manažér
Tel. / Email:+421 34 694 66 19 / michaela.vajasova@maccaferri.sk

Inovatívne inštitúcie - Trenčiansky kraj

VUP, a.s.

IT Association, s. r. o.

DREVOSEN s.r.o.

EVPÚ ( Elektrotechnický výskumný a projektový ústav )

IBN Systems s.r.o.

BOST SK, a.s.

KONŠTRUKTA ZLIEVAREŇ

VIPO a.s.

TRENS SK, a.s.

JHL Produkt s.r.o.

NITRATEX, výrobné družstvo tkáčske Svinná

European Union Knowledge Economy Pass n.o.« Zoznam inštitúcií